dzieciNauka i zabawa

Naszą misją jest wychowanie podopiecznych na samodzielnych, twórczych i mądrych ludzi, aby w późniejszych latach, kiedy pójdą w świat, pamiętali o wartościach, jakie im przekazaliśmy, oraz korzystali z szeregu umiejętności nabytych w naszym przedszkolu.

Aby spełnić ten cel, sięgamy po nowoczesne metody edukacyjne. Przede wszystkim kierujemy się w naszej pracy postulatem indywidualnego podejścia do każdego dziecka, by zapewnić harmonijny rozwój jego kompetencji i osobowości. Poprzez naukę i zabawę stwarzamy podopiecznym możliwość rozwoju nie tylko na płaszczyźnie edukacyjnej, ale również emocjonalnej, zdrowotnej i sportowej.

Jako przedszkole artystyczno-językowe zapewniamy dzieciom codzienny kontakt z językiem angielskim poprzez metodę immersji językowej, a także z zajęciami plastycznymi, uwrażliwiającymi na piękno, rozwijającymi poczucie estetyki oraz wspomagającymi rozwój wyobraźni i kreatywności. Działamy zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego, jednak nie omieszkamy stosować również rozwiązań alternatywnych. W naszym przedszkolu dzieci mają okazję obcować z technikami arteterapeutycznymi oraz bajkoterapeutycznymi, wdrażamy także w plan codziennych zajęć ćwiczenia relaksacyjne i sportowe. Ponadto rozwijamy w podopiecznych prawidłowe nawyki higieniczne.

Pani czytająca książkę dzieciom

Plan dnia