21 kwietnia 2022 r. - Teatr Indiański

Dzisiejszy dzień w naszym przedszkolu obfitował w wiele atrakcji. Bardzo często zapraszamy do nas aktorów różnych teatrów dla dzieci i młodzieży. Początkowo było to ,przez trudny epidemiczny czas, koniecznością ,aby przedstawienia odbywały się na terenie naszego przedszkola, a teraz stało się naszą codziennością. Maluchy żywiołowo witają każde przedstawienie teatralne i wyraźnie widać, że bardzo lubią tę formę sztuki. Dzisiejszy muzyczno-edukacyjny, indiański spektakl przyniósł nam wiele emocji i radości. Prawie każdy z nas w dzieciństwie pragnął zostać Indianinem. Dzieci zrozumiały co znaczy odwaga, prawda i prawość - przymioty każdego Indianina. Spektakl realizowany z barwną muzyką częściowo w formie teatru lalkowego. Była nauka, zabawa, wiele dowiedzieliśmy się o zwierzętach, ich zwyczajach, ekologii i klimacie. Spektakl rozwinął naszą wyobraźnię i empatię.

teatr-indianski-01
teatr-indianski-02
teatr-indianski-03
teatr-indianski-04