31 marca 2022 r. - Spektakl Teatru Pinokio

W naszym przedszkolu po raz kolejny gościliśmy spektakl teatralny. Tym razem przyjechał do nas Teatr Pinokio. Każdy spektakl to wprowadzenie do szerszego świata sztuki, która odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju malucha. W trakcie przedstawienia dzieci wchodzą w udawany świat, w którym wszystko jest możliwe. W niepowtarzalny sposób rozwijają swoją wyobraźnię, ucząc się koncentracji uwagi na tym co dzieje się na scenie. Spektakle są krótkie, towarzyszy im żywa muzyka i kolorowe rekwizyty. Część spektakli w naszym przedszkolu jest interaktywna. Aktorzy zachęcają dzieci do wypowiadania się, przełamując nieśmiałość dzieci i budując ich pewność siebie. Dzieci z wielkim przejęciem oglądały barwne i pełne dynamicznej muzyki przedstawienie. Po spektaklu zawsze pytamy dzieci co najbardziej im się podobało i czego nowego dowiedzieli się z przedstawienia. Jak zwykle było dużo śmiechu i radości.

teatr-2
teatr-3
teatr-4
teatr-1