Oferta Przedszkola Ważka

Przedszkole Ważka w Krakowie

Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Czesne wynosi 900 złotych miesięcznie. Stosujemy nowoczesne metody edukacyjne ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnego podejścia do każdego dziecka. Dzieci w naszym przedszkolu czują się bezpieczne i troskliwie zaopiekowane. Zapewniamy cztery posiłki dziennie (catering z uwzględnieniem diety). Dokładamy starań, aby produkty, które spożywają nasi podopieczni dostarczały im niezbędnych składników do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Dzieci mają dostęp do pomocy dydaktycznych oraz bogatej bazy gier edukacyjnych, klocków konstrukcyjnych i zabawek.

Profesjonalna opieka Przedszkole Ważka

Treści podstawy programowej realizowane są w oparciu o Program Wychowania Przedszkolnego Wydawnictwa Mac Edukacja „Super Smyki”

Przedszkole Ważka Niepubliczne

Co zapewnia Przedszkole?

• Codzienny kontakt z językiem angielskim – zarówno w trakcie zajęć edukacyjnych, jak i podczas zabawy.
  • Codzienny kontakt z zajęciami plastycznymi, uwrażliwiającymi wyobraźnię i umożliwiającymi rozwój talentów.
  • Organizację spotkań dzieci z dietetyczką, stomatologiem, pracownikami straży pożarnej czy straży miejskiej.
  • Organizację warsztatów kulinarnych dla dzieci polegających na wspólnym przygotowywaniu zdrowych posiłków.
  • Dostęp do bogatego repertuaru zajęć dodatkowych (taniec, robotyka, rytmika, balet, gimnastyka korekcyjna, warsztaty o emocjach, arteterapia, szachy, piłka, judo, karate, język hiszpański, zajęcia muzyczne).
  • Możliwość poznania historii, tradycji i kultury naszego miasta.
  • W Ważce dużo się dzieje, każdy dzień obfituje w wiele atrakcji.

Profesjonalna opieka

Gwarantujemy profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz pomoc psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną. Kładziemy duży naciska na to, by zatrudniane przez nas „ciocie”, były ciepłymi, miłymi i wzbudzającymi zaufanie osobami. Ponadto proponujemy udział w odpłatnych:

• warsztatach plastycznych,
  • warsztatach teatralnych (zarówno w przedszkolu, jak i krakowskich teatrach),
  • warsztatach muzealnych (częste wizyty w Domu Józefa Mehoffera, będącego oddziałem Muzeum Narodowego przy ul. Krupniczej 26, oraz w innych krakowskich muzeach),
  • wycieczkach edukacyjnych i rekreacyjnych.
Przedszkole Ważka Kraków nauka